LQP02TN4N7H02D
DigiKeyn tuotenumero
490-LQP02TN4N7H02DTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-LQP02TN4N7H02DCT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LQP02TN4N7H02D
Kuvaus
FIXED IND 4.7NH 160MA 1.5 OHM
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4.7 nH Suojaamaton Paksukalvo Induktori 160 mA 1,5Ohm maks. 01005 (0402 metrinen)
EDA/CAD-mallit
LQP02TN4N7H02D -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
1,5Ohm maks.
Valm.
Q taajuudella
8 @ 500MHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
6GHz
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
500 MHz
Tyyppi
Paksukalvo
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Toleranssi
±3%
Koko/mitat
0,016" pit. x 0,008" lev. (0,40mm x 0,20mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,009" (0,23mm)