LQP02HQ56NH02E
DigiKeyn tuotenumero
490-LQP02HQ56NH02ETR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-LQP02HQ56NH02ECT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LQP02HQ56NH02E
Kuvaus
FIXED IND 56NH 100MA SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
56 nH Suojaamaton Ohutkalvo Induktori 100 mA 01005 (0402 metrinen)
EDA/CAD-mallit
LQP02HQ56NH02E -mallit
Kategoria
Suojakuori
Suojaamaton
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Induktanssitaajuus - testi
300 MHz
Tyyppi
Ohutkalvo
Valmistajan laitepakkaus
01005
Induktanssi
Koko/mitat
0,016" pit. x 0,008" lev. (0,40mm x 0,20mm)
Toleranssi
±3%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,013" (0,32mm)