LQP02HQ2N5W02L
DigiKeyn tuotenumero
490-LQP02HQ2N5W02LTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-LQP02HQ2N5W02LCT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LQP02HQ2N5W02L
Kuvaus
FIXED IND 2.5NH 450MA 200 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2.5 nH Suojaamaton Ohutkalvo Induktori 450 mA 200mOhm maks. 01005 (0402 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LQP02HQ2N5W02L -mallit
Kategoria
Q taajuudella
14 @ 500MHz
Valm.
Taajuus - itseresonoiva
9,5GHz
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Induktanssitaajuus - testi
500 MHz
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Ohutkalvo
Pakkaus / kotelo
01005 (0402 metrinen)
Induktanssi
Valmistajan laitepakkaus
01005
Toleranssi
±0,05nH
Koko/mitat
0,016" pit. x 0,008" lev. (0,40mm x 0,20mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,013" (0,32mm)
Suojakuori
Suojaamaton
Päätuotenumero
DC-resistanssi (DCR)
200mOhm maks.