LQM21PH1R0NGCD
DigiKeyn tuotenumero
490-18468-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-18468-1-ND - Cut Tape (CT)
490-18468-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LQM21PH1R0NGCD
Kuvaus
FIXED IND 1UH 1A 130 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 µH Suojattu Monikerroksinen Induktori 1 A 130mOhm maks. 0805 (2012 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LQM21PH1R0NGCD -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
130mOhm maks.
Valm.
Taajuus - itseresonoiva
50MHz
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
1 MHz
Tyyppi
Monikerroksinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Induktanssi
Valmistajan laitepakkaus
0805
Toleranssi
±30%
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,039" (1,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
900mA