LQH2MCN6R8M52L
DigiKeyn tuotenumero
490-4989-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-4989-1-ND - Cut Tape (CT)
490-4989-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LQH2MCN6R8M52L
Kuvaus
FIXED IND 6.8UH 285MA 1.6 OHM
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
6.8 µH Suojaamaton Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 285 mA 1,6Ohm maks. 0806 (2016 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LQH2MCN6R8M52L -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
1,6Ohm maks.
Valm.
Taajuus - itseresonoiva
65MHz
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Induktanssitaajuus - testi
1 MHz
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Pakkaus / kotelo
0806 (2016 metrinen)
Materiaali - ydin
Valmistajan laitepakkaus
0806 (2016 metrinen)
Induktanssi
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,037" (0,95mm)