LQH2MCN330K02L
DigiKeyn tuotenumero
490-4049-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-4049-1-ND - Cut Tape (CT)
490-4049-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LQH2MCN330K02L
Kuvaus
FIXED IND 33UH 160MA 3.64 OHM
Tarkka kuvaus
33 µH Suojaamaton Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 160 mA 3,64Ohm maks. 0806 (2016 metrinen)
EDA/CAD-mallit
LQH2MCN330K02L -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
3,64Ohm maks.
Valm.
Taajuus - itseresonoiva
28MHz
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Induktanssitaajuus - testi
1 MHz
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Pakkaus / kotelo
0806 (2016 metrinen)
Materiaali - ydin
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Toleranssi
±10%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,037" (0,95mm)