LQH2MCN1R5M02L on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Würth Elektronik
Varastossa: 359
Tekniset tiedot
1.5 µH Suojaamaton Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 445 mA 520mOhm maks. 0806 (2016 metrinen)
LQH2MCN1R5M02L
DigiKeyn tuotenumero
490-4041-2-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LQH2MCN1R5M02L
Kuvaus
FIXED IND 1.5UH 445MA 520 MOHM
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LQH2MCN1R5M02L -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
520mOhm maks.
Valm.
Taajuus - itseresonoiva
95MHz
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Induktanssitaajuus - testi
1 MHz
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Pakkaus / kotelo
0806 (2016 metrinen)
Materiaali - ydin
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,037" (0,95mm)