LQH2MCN180K02L | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | LQH2MCN180K02L |
Kuvaus | FIXED IND 18UH 190MA 2.34 OHM |
Valmistajan vakio toimitusaika | 17 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 18 µH Suojaamaton Kierresuojattu Induktori 190 mA 2,34Ohm maks. 0806 (2016 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | LQH2MCN180K02L -mallit |
Kategoria | DC-resistanssi (DCR) 2,34Ohm maks. |
Valm. | Taajuus - itseresonoiva 35MHz |
Sarja | Toimintalämpötila -40°C – 85°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Induktanssitaajuus - testi 1 MHz |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Tyyppi Kierresuojattu | Pakkaus / kotelo 0806 (2016 metrinen) |
Induktanssi | Valmistajan laitepakkaus 0806 (2016 metrinen) |
Toleranssi ±10% | Koko/mitat 0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm) |
Virtaluokitus (ampeeria) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,037" (0,95mm) |