LQH2MCN180K02L
DigiKeyn tuotenumero
490-8391-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-8391-1-ND - Cut Tape (CT)
490-8391-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LQH2MCN180K02L
Kuvaus
FIXED IND 18UH 190MA 2.34 OHM
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
18 µH Suojaamaton Kierresuojattu Induktori 190 mA 2,34Ohm maks. 0806 (2016 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LQH2MCN180K02L -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
2,34Ohm maks.
Valm.
Taajuus - itseresonoiva
35MHz
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Induktanssitaajuus - testi
1 MHz
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Kierresuojattu
Pakkaus / kotelo
0806 (2016 metrinen)
Induktanssi
Valmistajan laitepakkaus
0806 (2016 metrinen)
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,037" (0,95mm)