LQH2MCN100M52L on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Würth Elektronik
Varastossa: 1 548
Tekniset tiedot
10 µH Suojaamaton Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 200 mA 2,96Ohm maks. 0806 (2016 metrinen)