LQG18HN4N7S00D | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | LQG18HN4N7S00D |
Kuvaus | FIXED IND 4.7NH 900MA 200 MOHM |
Valmistajan vakio toimitusaika | 16 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 4.7 nH Suojaamaton Monikerroksinen Induktori 900 mA 200mOhm maks. 0603 (1608 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | LQG18HN4N7S00D -mallit |
Kategoria | DC-resistanssi (DCR) 200mOhm maks. |
Valm. | Q taajuudella 12 @ 100MHz |
Sarja | Taajuus - itseresonoiva 6GHz |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -40°C – 85°C |
Osan tila Aktiivinen | Induktanssitaajuus - testi 100 MHz |
Tyyppi Monikerroksinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Materiaali - ydin | Pakkaus / kotelo 0603 (1608 metrinen) |
Induktanssi | Valmistajan laitepakkaus 0603 (1608 metrinen) |
Toleranssi ±0,3nH | Koko/mitat 0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm) |
Virtaluokitus (ampeeria) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,037" (0,95mm) |