LQG18HN4N7S00D
DigiKeyn tuotenumero
490-1106-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-1106-1-ND - Cut Tape (CT)
490-1106-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LQG18HN4N7S00D
Kuvaus
FIXED IND 4.7NH 900MA 200 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4.7 nH Suojaamaton Monikerroksinen Induktori 900 mA 200mOhm maks. 0603 (1608 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LQG18HN4N7S00D -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
200mOhm maks.
Valm.
Q taajuudella
12 @ 100MHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
6GHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 MHz
Tyyppi
Monikerroksinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Induktanssi
Valmistajan laitepakkaus
0603 (1608 metrinen)
Toleranssi
±0,3nH
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,037" (0,95mm)