LQG15HS4N7C02D
DigiKeyn tuotenumero
490-15126-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-15126-1-ND - Cut Tape (CT)
490-15126-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LQG15HS4N7C02D
Kuvaus
FIXED IND 4.7NH 700MA 160 MOHM
Tarkka kuvaus
4.7 nH Suojaamaton Monikerroksinen Induktori 700 mA 160mOhm maks. 0402 (1005 metrinen)
EDA/CAD-mallit
LQG15HS4N7C02D -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
160mOhm maks.
Valm.
Taajuus - itseresonoiva
6GHz
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 MHz
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Toleranssi
±0,2nH
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)