LQG15HN4N7S02D | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | LQG15HN4N7S02D |
Kuvaus | FIXED IND 4.7NH 700MA 160 MOHM |
Valmistajan vakio toimitusaika | 21 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 4.7 nH Suojaamaton Monikerroksinen Induktori 700 mA 160mOhm maks. 0402 (1005 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | LQG15HN4N7S02D -mallit |
Kategoria | DC-resistanssi (DCR) 160mOhm maks. |
Valm. | Q taajuudella 8 @ 100MHz |
Sarja | Taajuus - itseresonoiva 6GHz |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Osan tila Aktiivinen | Induktanssitaajuus - testi 100 MHz |
Toleranssi ±0,3nH | Koko/mitat 0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm) |
Virtaluokitus (ampeeria) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,022" (0,55mm) |