LQG15HN2N2S02D
DigiKeyn tuotenumero
490-1077-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-1077-1-ND - Cut Tape (CT)
490-1077-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LQG15HN2N2S02D
Kuvaus
FIXED IND 2.2NH 900MA 90 MOHM
Tarkka kuvaus
2.2 nH Suojaamaton Monikerroksinen Induktori 900 mA 90mOhm maks. 0402 (1005 metrinen)
EDA/CAD-mallit
LQG15HN2N2S02D -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
90mOhm maks.
Valm.
Q taajuudella
8 @ 100MHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
6GHz
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 MHz
Toleranssi
±0,3nH
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)