LQG15HN1N2S02D
DigiKeyn tuotenumero
490-1074-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-1074-1-ND - Cut Tape (CT)
490-1074-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LQG15HN1N2S02D
Kuvaus
FIXED IND 1.2NH 1A 80 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1.2 nH Suojaamaton Monikerroksinen Induktori 1 A 80mOhm maks. 0402 (1005 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LQG15HN1N2S02D -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
80mOhm maks.
Valm.
Q taajuudella
8 @ 100MHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
6GHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 MHz
Tyyppi
Monikerroksinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Induktanssi
Valmistajan laitepakkaus
0402 (1005 metrinen)
Toleranssi
±0,3nH
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)