KRM55WR71H226MH01K
DigiKeyn tuotenumero
490-5785-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-5785-1-ND - Cut Tape (CT)
490-5785-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KRM55WR71H226MH01K
Kuvaus
CAP CER 22UF 50V X7R SMD
Tarkka kuvaus
22 µF ±20% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R Pinottu SMD, 2 J-johtoa
EDA/CAD-mallit
KRM55WR71H226MH01K -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
Pinottu SMD, 2 J-johtoa
Koko/mitat
0,240" pit. x 0,209" lev. (6,10mm x 5,30mm)
Kapasitanssi
Paksuus (maks.)
0,264" (6,70mm)
Toleranssi
±20%