KRM55TR72A106MH01K | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | KRM55TR72A106MH01K |
Kuvaus | CAP CER 10UF 100V X7R SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 17 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 10 µF ±20% 100V Keraamiset kondensaattorit X7R Pinottu SMD, 2 J-johtoa |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | KRM55TR72A106MH01K -mallit |
Kategoria | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Valm. | Sovellukset |
Sarja | Asennustyyppi |
Osan tila Aktiivinen | Koko/mitat 0,240" pit. x 0,209" lev. (6,10mm x 5,30mm) |
Kapasitanssi | Paksuus (maks.) 0,197" (5,00mm) |
Toleranssi ±20% | Johtimen tyyppi J-johdin |