KRM55TR72A106MH01K
DigiKeyn tuotenumero
490-5783-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-5783-1-ND - Cut Tape (CT)
490-5783-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KRM55TR72A106MH01K
Kuvaus
CAP CER 10UF 100V X7R SMD
Tarkka kuvaus
10 µF ±20% 100V Keraamiset kondensaattorit X7R Pinottu SMD, 2 J-johtoa
EDA/CAD-mallit
KRM55TR72A106MH01K -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
Pinottu SMD, 2 J-johtoa
Koko/mitat
0,240" pit. x 0,209" lev. (6,10mm x 5,30mm)
Kapasitanssi
Paksuus (maks.)
0,197" (5,00mm)
Toleranssi
±20%