KRM55QR71E226KH01K | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | KRM55QR71E226KH01K |
Kuvaus | CAP CER 22UF 25V X7R SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 17 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 22 µF ±10% 25V Keraamiset kondensaattorit X7R SMD, J-johdin |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | KRM55QR71E226KH01K -mallit |
Kategoria | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Valm. | Sovellukset |
Sarja | Asennustyyppi |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo SMD, J-johdin |
Osan tila Aktiivinen | Koko/mitat 0,240" pit. x 0,209" lev. (6,10mm x 5,30mm) |
Kapasitanssi | Paksuus (maks.) 0,154" (3,90mm) |
Toleranssi ±10% | Johtimen tyyppi J-johdin |