KCM55QR7YA176KH01K
DigiKeyn tuotenumero
490-5828-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-5828-1-ND - Cut Tape (CT)
490-5828-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KCM55QR7YA176KH01K
Kuvaus
CAP CER 17UF 35V X7R SMD
Tarkka kuvaus
17 µF ±10% 35V Keraamiset kondensaattorit X7R SMD, J-johdin
EDA/CAD-mallit
KCM55QR7YA176KH01K -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
SMD, J-johdin
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,240" pit. x 0,209" lev. (6,10mm x 5,30mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,154" (3,90mm)