KCM55LR72A475KH01K
DigiKeyn tuotenumero
490-5835-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-5835-1-ND - Cut Tape (CT)
490-5835-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KCM55LR72A475KH01K
Kuvaus
CAP CER 4.7UF 100V X7R SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4.7 µF ±10% 100V Keraamiset kondensaattorit X7R SMD, J-johdin
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
KCM55LR72A475KH01K -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
SMD, J-johdin
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,240" pit. x 0,209" lev. (6,10mm x 5,30mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,118" (3,00mm)