GRT1555C1H180JA02J on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Murata Electronics
Varastossa: 223 258
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Murata Electronics
Varastossa: 40 059
Tekniset tiedot
KYOCERA AVX
YAGEO
YAGEO
KEMET
KEMET
TDK
TDK
Samsung Electro-Mechanics
Cal-Chip Electronics, Inc.
Taiyo Yuden
18 pF ±5% 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0402 (1005 metrinen)
GRT1555C1H180JA02J
DigiKeyn tuotenumero
490-GRT1555C1H180JA02JTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GRT1555C1H180JA02J
Kuvaus
CAP CER 18PF 50V C0G 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
GRT1555C1H180JA02J -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,022" (0,55mm)