GRT033C80J104KE01D
DigiKeyn tuotenumero
490-GRT033C80J104KE01DTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-GRT033C80J104KE01DCT-ND - Cut Tape (CT)
490-GRT033C80J104KE01DDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GRT033C80J104KE01D
Kuvaus
CAP CER 0.1UF 6.3V X6S 0201
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.1 µF ±10% 6,3V Keraamiset kondensaattorit X6S 0201 (0603 metrinen)
EDA/CAD-mallit
GRT033C80J104KE01D -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,013" (0,33mm)