GRT033C71C104KE01J
DigiKeyn tuotenumero
490-GRT033C71C104KE01JTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-GRT033C71C104KE01JCT-ND - Cut Tape (CT)
490-GRT033C71C104KE01JDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GRT033C71C104KE01J
Kuvaus
CAP CER 0.1UF 16V X7S 0201
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.1 µF ±10% 16V Keraamiset kondensaattorit X7S 0201 (0603 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
GRT033C71C104KE01J -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
0201 (0603 metrinen)
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,013" (0,33mm)