GRM32ER60G227ME05L
DigiKeyn tuotenumero
490-13975-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-13975-1-ND - Cut Tape (CT)
490-13975-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GRM32ER60G227ME05L
Kuvaus
CAP CER 220UF 4V X5R 1210
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
220 µF ±20% 4V Keraamiset kondensaattorit X5R 1210 (3225 metrinen)
EDA/CAD-mallit
GRM32ER60G227ME05L -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 85°C
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Toleranssi
±20%
Paksuus (maks.)
0,110" (2,80mm)