GRM32EC80E227ME05L
DigiKeyn tuotenumero
490-13971-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-13971-1-ND - Cut Tape (CT)
490-13971-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GRM32EC80E227ME05L
Kuvaus
CAP CER 220UF 2.5V X6S 1210
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
220 µF ±20% 2,5V Keraamiset kondensaattorit X6S 1210 (3225 metrinen)
EDA/CAD-mallit
GRM32EC80E227ME05L -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Toleranssi
±20%
Paksuus (maks.)
0,110" (2,80mm)