GRM32EC80E227ME05K
DigiKeyn tuotenumero
490-GRM32EC80E227ME05KTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-GRM32EC80E227ME05KCT-ND - Cut Tape (CT)
490-GRM32EC80E227ME05KDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GRM32EC80E227ME05K
Kuvaus
CAP CER 220UF 2.5V X6S 1210
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
220 µF ±20% 2,5V Keraamiset kondensaattorit X6S 1210 (3225 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
GRM32EC80E227ME05K -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
1210 (3225 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Toleranssi
±20%
Paksuus (maks.)
0,110" (2,80mm)