GRM219R60G476ME44D
DigiKeyn tuotenumero
490-9949-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-9949-1-ND - Cut Tape (CT)
490-9949-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GRM219R60G476ME44D
Kuvaus
CAP CER 47UF 4V X5R 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
47 µF ±20% 4V Keraamiset kondensaattorit X5R 0805 (2012 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
GRM219R60G476ME44D -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 85°C
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
±20%
Paksuus (maks.)
0,037" (0,95mm)