GRM188R61E475KE11D
DigiKeyn tuotenumero
490-7203-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-7203-1-ND - Cut Tape (CT)
490-7203-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GRM188R61E475KE11D
Kuvaus
CAP CER 4.7UF 25V X5R 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4.7 µF ±10% 25V Keraamiset kondensaattorit X5R 0603 (1608 metrinen)
EDA/CAD-mallit
GRM188R61E475KE11D -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 85°C
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,037" (0,95mm)