GRM1885C2A121JA01D
DigiKeyn tuotenumero
490-1353-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-1353-1-ND - Cut Tape (CT)
490-1353-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GRM1885C2A121JA01D
Kuvaus
CAP CER 120PF 100V C0G/NP0 0603
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
120 pF ±5% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0603 (1608 metrinen)
EDA/CAD-mallit
GRM1885C2A121JA01D -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
±5%
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)