GRM155R71H102KA01D
DigiKeyn tuotenumero
490-1303-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-1303-1-ND - Cut Tape (CT)
490-1303-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GRM155R71H102KA01D
Kuvaus
CAP CER 1000PF 50V X7R 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1000 pF ±10% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R 0402 (1005 metrinen)
EDA/CAD-mallit
GRM155R71H102KA01D -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,022" (0,55mm)