GRM155R71E103JA01J
DigiKeyn tuotenumero
490-6340-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-6340-1-ND - Cut Tape (CT)
490-6340-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GRM155R71E103JA01J
Kuvaus
CAP CER 10000PF 25V X7R 0402
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10000 pF ±5% 25V Keraamiset kondensaattorit X7R 0402 (1005 metrinen)
EDA/CAD-mallit
GRM155R71E103JA01J -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Toleranssi
±5%
Paksuus (maks.)
0,022" (0,55mm)