GRM155R61E105KA12D
DigiKeyn tuotenumero
490-10017-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-10017-1-ND - Cut Tape (CT)
490-10017-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GRM155R61E105KA12D
Kuvaus
CAP CER 1UF 25V X5R 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 µF ±10% 25V Keraamiset kondensaattorit X5R 0402 (1005 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
GRM155R61E105KA12D -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 85°C
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,022" (0,55mm)