GRM155D80E475ME47D | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | GRM155D80E475ME47D |
Kuvaus | CAP CER 4.7UF 2.5V X6T 0402 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 17 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 4.7 µF ±20% 2,5V Keraamiset kondensaattorit X6T 0402 (1005 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | GRM155D80E475ME47D -mallit |
Kategoria | Lämpötilakerroin |
Valm. | Toimintalämpötila -55°C – 105°C |
Kapasitanssi | Koko/mitat 0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm) |
Toleranssi ±20% | Paksuus (maks.) 0,024" (0,60mm) |