GRM155D80E475ME47D
DigiKeyn tuotenumero
490-10016-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-10016-1-ND - Cut Tape (CT)
490-10016-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GRM155D80E475ME47D
Kuvaus
CAP CER 4.7UF 2.5V X6T 0402
Tarkka kuvaus
4.7 µF ±20% 2,5V Keraamiset kondensaattorit X6T 0402 (1005 metrinen)
EDA/CAD-mallit
GRM155D80E475ME47D -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Toleranssi
±20%
Paksuus (maks.)
0,024" (0,60mm)