GRM155D70J225ME44D
DigiKeyn tuotenumero
490-10447-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-10447-1-ND - Cut Tape (CT)
490-10447-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GRM155D70J225ME44D
Kuvaus
CAP CER 2.2UF 6.3V X7T 0402
Tarkka kuvaus
2.2 µF ±20% 6,3V Keraamiset kondensaattorit X7T 0402 (1005 metrinen)
EDA/CAD-mallit
GRM155D70J225ME44D -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Toleranssi
±20%
Paksuus (maks.)
0,024" (0,60mm)