GRM155C80G225ME15D
DigiKeyn tuotenumero
490-10432-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-10432-1-ND - Cut Tape (CT)
490-10432-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GRM155C80G225ME15D
Kuvaus
CAP CER 2.2UF 4V X6S 0402
Tarkka kuvaus
2.2 µF ±20% 4V Keraamiset kondensaattorit X6S 0402 (1005 metrinen)
EDA/CAD-mallit
GRM155C80G225ME15D -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Toleranssi
±20%
Paksuus (maks.)
0,022" (0,55mm)