GRM152R60J105ME15D
DigiKeyn tuotenumero
490-10006-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-10006-1-ND - Cut Tape (CT)
490-10006-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GRM152R60J105ME15D
Kuvaus
CAP CER 1UF 6.3V X5R 0402
Tarkka kuvaus
1 µF ±20% 6,3V Keraamiset kondensaattorit X5R 0402 (1005 metrinen)
EDA/CAD-mallit
GRM152R60J105ME15D -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 85°C
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Toleranssi
±20%
Paksuus (maks.)
0,009" (0,22mm)