GRM152D80G105ME15D | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | GRM152D80G105ME15D |
Kuvaus | CAP CER 1UF 4V X6T 0402 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 17 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 1 µF ±20% 4V Keraamiset kondensaattorit X6T 0402 (1005 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | GRM152D80G105ME15D -mallit |
Kategoria | Lämpötilakerroin |
Valm. | Toimintalämpötila -55°C – 105°C |
Sarja | Sovellukset |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Asennustyyppi |
Osan tila Aktiivinen | Pakkaus / kotelo 0402 (1005 metrinen) |
Kapasitanssi | Koko/mitat 0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm) |
Toleranssi ±20% | Paksuus (maks.) 0,009" (0,22mm) |