GRM033R61A225KE47D
DigiKeyn tuotenumero
490-13227-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-13227-1-ND - Cut Tape (CT)
490-13227-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GRM033R61A225KE47D
Kuvaus
CAP CER 2.2UF 10V X5R 0201
Tarkka kuvaus
2.2 µF ±10% 10V Keraamiset kondensaattorit X5R 0201 (0603 metrinen)
EDA/CAD-mallit
GRM033R61A225KE47D -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 85°C
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,015" (0,39mm)