GRM033R60G474ME90D
DigiKeyn tuotenumero
490-10405-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-10405-1-ND - Cut Tape (CT)
490-10405-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GRM033R60G474ME90D
Kuvaus
CAP CER 0.47UF 4V X5R 0201
Tarkka kuvaus
0.47 µF ±20% 4V Keraamiset kondensaattorit X5R 0201 (0603 metrinen)
EDA/CAD-mallit
GRM033R60G474ME90D -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 85°C
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm)
Toleranssi
±20%
Paksuus (maks.)
0,013" (0,33mm)