GRM033C80J104ME15D
DigiKeyn tuotenumero
490-10391-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-10391-1-ND - Cut Tape (CT)
490-10391-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GRM033C80J104ME15D
Kuvaus
CAP CER 0.1UF 6.3V X6S 0201
Tarkka kuvaus
0.1 µF ±20% 6,3V Keraamiset kondensaattorit X6S 0201 (0603 metrinen)
EDA/CAD-mallit
GRM033C80J104ME15D -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm)
Toleranssi
±20%
Paksuus (maks.)
0,013" (0,33mm)