GRM033C71C104KE14J on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Murata Electronics
Varastossa: 156 064
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Murata Electronics
Varastossa: 1 990
Tekniset tiedot
YAGEO
Cal-Chip Electronics, Inc.
0.1 µF ±10% 16V Keraamiset kondensaattorit X7S 0201 (0603 metrinen)
GRM033C71C104KE14J
DigiKeyn tuotenumero
490-GRM033C71C104KE14JTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-GRM033C71C104KE14JCT-ND - Cut Tape (CT)
490-GRM033C71C104KE14JDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GRM033C71C104KE14J
Kuvaus
CAP CER 0.1UF 16V X7S 0201
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
GRM033C71C104KE14J -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
0201 (0603 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,013" (0,33mm)