GQM1875C2E2R4BB12D
DigiKeyn tuotenumero
490-11257-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-11257-1-ND - Cut Tape (CT)
490-11257-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GQM1875C2E2R4BB12D
Kuvaus
CAP CER 2.4PF 250V C0G/NP0 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2.4 pF ±0,1pF 250V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0603 (1608 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
GQM1875C2E2R4BB12D -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Korkea Q, Matala häviö
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
±0,1pF
Paksuus (maks.)
0,031" (0,80mm)