GJM1555C1H180JB01D
DigiKeyn tuotenumero
490-3119-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-3119-1-ND - Cut Tape (CT)
490-3119-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GJM1555C1H180JB01D
Kuvaus
CAP CER 18PF 50V C0G/NP0 0402
Tarkka kuvaus
18 pF ±5% 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0402 (1005 metrinen)
EDA/CAD-mallit
GJM1555C1H180JB01D -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Toleranssi
±5%
Paksuus (maks.)
0,022" (0,55mm)