GJM1555C1H100JB01D
DigiKeyn tuotenumero
490-3113-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-3113-1-ND - Cut Tape (CT)
490-3113-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GJM1555C1H100JB01D
Kuvaus
CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 pF ±5% 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0402 (1005 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
GJM1555C1H100JB01D -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Korkea Q, Matala häviö
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Toleranssi
±5%
Paksuus (maks.)
0,022" (0,55mm)