GJM0335C1E150GB01D
DigiKeyn tuotenumero
490-10562-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-10562-1-ND - Cut Tape (CT)
490-10562-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GJM0335C1E150GB01D
Kuvaus
CAP CER 15PF 25V C0G/NP0 0201
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15 pF ±2% 25V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0201 (0603 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
GJM0335C1E150GB01D -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Korkea Q, Matala häviö
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
0201 (0603 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm)
Toleranssi
±2%
Paksuus (maks.)
0,013" (0,33mm)