GCM2165C1H331FA16J on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Murata Electronics
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
330 pF ±1% 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0805 (2012 metrinen)
GCM2165C1H331FA16J
DigiKeyn tuotenumero
490-GCM2165C1H331FA16JTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GCM2165C1H331FA16J
Kuvaus
CAP CER 330PF 50V C0G/NP0 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
GCM2165C1H331FA16J -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
±1%
Paksuus (maks.)
0,028" (0,70mm)