GCM1885C2A390JA16D
DigiKeyn tuotenumero
490-8010-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-8010-1-ND - Cut Tape (CT)
490-8010-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GCM1885C2A390JA16D
Kuvaus
CAP CER 39PF 100V C0G/NP0 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
39 pF ±5% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0603 (1608 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
GCM1885C2A390JA16D -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
±5%
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)